shadow_left
Logo
Shadow_R
   
Nowa strona WWW Zespołu Szkół Rolniczych w Namysłowie
Wpisał: Andrzej Kazimierczyk   
11.05.2013.

 Image

Od maja 2013 roku rozpoczyna funkcjonowanie nowa strona Zespołu Szkół Rolniczych w Namysłowie. Dotychczasowa strona szkoły z zamieszczonymi tam artykułami będzie dalej aktywna jako strona archiwalna. Do zamieszczonych tam artykułów przejdziesz klikając odsyłacz: Archiwalna strona ZSR w Menu Głównym. Strona ta funkcjonowała ponad cztery lata, a jej przestarzała struktura uniemożliwiała tworzenie ciekawych artykułów.

Nowa strona Zespołu Szkół Rolniczych w Namysłowie

Zmieniony ( 11.05.2013. )
 
Praktyka uczniów technikum żywienia w Hesji
Wpisał: Grażyna Serafin   
30.04.2013.

Image

    20 kwietnia 2013 r. grupa 16 uczniów z technikum żywienia wyjechała na praktykę zawodową w Hesji. Opiekunami na praktyce są Pani Iwona Olszok i Pani Grażyna Serafin. Uczniowie odbywają praktykę w niemieckich hotelach i pensjonatach, gdzie poznają elementy procesu gastronomicznego i obsługi konsumenta. Część uczniów uczestniczy w całym procesie przygotowania hotelu na przyjęcie gości. Praktyka została zorganizowana z programu Leonardo da Vinci. Koordynatorem projektu jest Pan Dyrektor Adam Hubicki, a opiekunem po stronie niemieckiej Pan Peter Gheorgean jako partner w projekcie.

G. Serafin

 

 

 
Półfinał wojewódzki w piłce nożnej dziewcząt
Wpisał: Honorata Pietroszek   
29.04.2013.

Dnia 29 kwietnia 2013 r w Prószkowie k/Opola, rozegrano półfinały wojewódzkie w piłce nożnej dziewcząt i chłopców. Nasze dziewczyny, walcząc w skromniejszym składzie, zajęły IV miejsce. Wspaniale walcząca ekipa chłopaków z namysłowskiego ,,Mechanika” zdobyła I miejsce i awans do finału wojewódzkiego.


Zmieniony ( 11.05.2013. )
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 4 z 463